
KEMET
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - X2 - R46 - 680NF - UTOIMINTA: 560VDC
R46KR368000M1M
Tuotekoodi: MKPX2-680NR27
2,69 €(Sis.alv)
2,14 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MIFLEX SOLUTIONS |
| Ulostulojen pituus | 35mm |
| Rasteri | 27,5mm |
| Rungon koko | 31,5x11,5x20,5mm |
| Toleranssi | ±10% |
| Max. toimintajännite | 275V AC |
| Ilmastoluokka | 40/100/56 |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Asennus | THT |
| Kondensaattorin laji | X2 |
| Kapasitanssi | 0,68µF |
