- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja YAGEO Asennus THT Toimintalämpötila -55...110°C Kapasitanssi 22nF ESR resistanssi 29mohm Rasteri 15mm Rungon koko 18x5x11mm Korkeus 11mm Toleranssi ±5% Yhteensopivuusnormi AEC-Q200... Lue lisää
166,34 €(Sis.alv)
132,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 76PI2220JB30J-YAG
- Paino: 1.1 g
- Kapasitanssi: 22nF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Korkeus: 11mm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 15mm
- Toimintalämpötila: -55...110°C
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: YAGEO
- Lähdöt: radiaali-
- Yhteensopivuus normin kanssa: AEC-Q200
- ESR resistanssi: 29mOhm
- Rungon koot: 18x5x11mm
- Pakkauskoko: 249 kpl
- Tilattavissa 14 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | YAGEO |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -55...110°C |
| Kapasitanssi | 22nF |
| ESR resistanssi | 29mohm |
| Rasteri | 15mm |
| Rungon koko | 18x5x11mm |
| Korkeus | 11mm |
| Toleranssi | ±5% |
| Yhteensopivuusnormi | AEC-Q200 |
| Lähdöt | radiaali- |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €