- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POLYESTERIKONDENSAATTORI - 4,7UF - 30VAC - 50VDC - 5MM - ±10% - THT
MKS2B044701K00KO00



Valmistaja WIMA Kondensaattorin tyyppi polyesteri Kondensaattorien käyttö ajastinpiirit Kondensaattorien käyttö DC sovellukset Kondensaattorien käyttö estävät Kondensaattorien käyttö... Lue lisää
3,49 €(Sis.alv)
2,78 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MKS2-4.7U50-R
- Paino: 1.2 g
- Kapasitanssi: 4,7µF
- Kond. tyyppi: polyesteri
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 5mm
- Toimintalämpötila: -55...100°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: WIMA
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Max. toimintajännite: 30V AC
- Max. toimintajännite: 50V DC
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Kondensaattorien sarja: MKT
- Kondensaattorien käyttö: irtikytkentä-
- Kondensaattorien käyttö: estävät
- Kondensaattorien käyttö: DC sovellukset
- Kondensaattorien käyttö: suodattavat
- Kondensaattorien käyttö: ajastinpiirit
- Rungon koot: 7,2x13x7,2mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POLYESTERIKONDENSAATTORI - 4,7UF - 30VAC - 50VDC - 5MM - ±10% - THT MKS2B044701K00KO00
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIMA |
| Kondensaattorin tyyppi | polyesteri |
| Kondensaattorien käyttö | ajastinpiirit |
| Kondensaattorien käyttö | DC sovellukset |
| Kondensaattorien käyttö | estävät |
| Kondensaattorien käyttö | irtikytkentä- |
| Kondensaattorien käyttö | suodattavat |
| Kapasitanssi | 4,7µF |
| Rasteri | 5mm |
| Toleranssi | ±10% |
| Rungon koko | 7,2x13x7,2mm |
| Ilmastoluokka | 55/100/21 |
| Toimintalämpötila | -55...100°C |
| Kondensaattorien sarja | MKT |
| Pulssivastus | 5V/?s |
| Asennus | THT |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Pakkaus | teippi |
| Max. toimintajännite | 30V AC |
| Max. toimintajännite | 50V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
