- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POLYESTERIKONDENSAATTORI - 100NF - 200VAC - 400VDC - 10MM - ±20% - THT
MKS4G031003F00MSSD

Valmistaja WIMA Kondensaattorin tyyppi polyesteri Kapasitanssi 0,1µF Toimintajännite 200V AC Toimintajännite 400V DC Rungon koko 5x13x11mm Toleranssi ±20% Tuotantosarja MKS 2 Toimintalämpötila... Lue lisää
965,20 €(Sis.alv)
769,08 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MKS4G031003F00MS-0
- Paino: 1 g
- Kapasitanssi: 0,1µF
- Kond. tyyppi: polyesteri
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 10mm
- Kondensaattorin laji: DC-Link
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: WIMA
- Toimintajännite: 400V DC
- Toimintajännite: 200V AC
- Yhteensopivuus normin kanssa: AEC-Q200
- Tuotantosarja: MKS 2
- Rungon koot: 5x13x11mm
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POLYESTERIKONDENSAATTORI - 100NF - 200VAC - 400VDC - 10MM - ±20% - THT MKS4G031003F00MSSD
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIMA |
| Kondensaattorin tyyppi | polyesteri |
| Kapasitanssi | 0,1µF |
| Toimintajännite | 200V AC |
| Toimintajännite | 400V DC |
| Rungon koko | 5x13x11mm |
| Toleranssi | ±20% |
| Tuotantosarja | MKS 2 |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Asennus | THT |
| Rasteri | 10mm |
| Kondensaattorin laji | DC-Link |
| Yhteensopivuusnormi | AEC-Q200 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
