MKS4G031003F00MSSD
Valmistaja WIMA Kondensaattorin tyyppi polyesteri Kapasitanssi 0,1µF Toimintajännite 200V AC Toimintajännite 400V DC Rungon koko 5x13x11mm Toleranssi ±20% Tuotantosarja MKS 2 Toimintalämpötila... Lue lisää
- Tuotekoodi: MKS4G031003F00MS-0
- Paino: 1 g
- Kapasitanssi: 0,1µF
- Kond. tyyppi: polyesteri
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 10mm
- Kondensaattorin laji: DC-Link
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: WIMA
- Toimintajännite: 400V DC
- Toimintajännite: 200V AC
- Yhteensopivuus normin kanssa: AEC-Q200
- Tuotantosarja: MKS 2
- Rungon koot: 5x13x11mm
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POLYESTERIKONDENSAATTORI - 100NF - 200VAC - 400VDC - 10MM - ±20% - THT MKS4G031003F00MSSD
| Valmistaja | WIMA |
| Kondensaattorin tyyppi | polyesteri |
| Kapasitanssi | 0,1µF |
| Toimintajännite | 200V AC |
| Toimintajännite | 400V DC |
| Rungon koko | 5x13x11mm |
| Toleranssi | ±20% |
| Tuotantosarja | MKS 2 |
| Asennus | THT |
| Rasteri | 10mm |