
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Mikropiirin tyyppi | PMIC |
| Mikropiirin laji | DC/DC muunnin |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | SO8-EP |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Tulojännite | 8...60V DC |
| Tehokkuus | 95% |
| Taajuus | 700kHz |
| Topologia | buck |
| Lähtövirta | 1A |
