- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja DIOTEC SEMICONDUCTOR Transistorin tyyppi P-MOSFET Polarisaatio uni-polaarinen Nielu-lähde jännite -60V Nielun sähkövirta -0,18A Nieluvirta impulssissa -0,7A Sirontateho 0,25W Kotelo... Lue lisää
0,42 €(Sis.alv)
0,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MMFTP84K-DIO
- Paino: 0.1 g
- Kotelo: SOT23
- Asennus: SMD
- Valmistaja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Resistanssi johtumisen aikana: 10Ohm
- Versio: ESD
- Sirontateho: 0,25W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Transistorin tyyppi: P-MOSFET
- Hila-lähde jännite: ±20V
- Nielu-lähde jännite: -60V
- Nielun sähkövirta: -0,18A
- Nieluvirta impulssissa: -0,7A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
P-KANAVA MOSFET - UNI-POLAARINEN - -60V - -0,18A - IDM: -0,7A MMFTP84K
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIOTEC SEMICONDUCTOR |
| Transistorin tyyppi | P-MOSFET |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | -60V |
| Nielun sähkövirta | -0,18A |
| Nieluvirta impulssissa | -0,7A |
| Sirontateho | 0,25W |
| Kotelo | SOT23 |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 10ohm |
| Asennus | SMD |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Versio | ESD |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista