
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - DPAK,TO252 - L: 13MM - W: 23MM - H: 10MM
FK 244 13 D PAK
Tuotekoodi: FK24413DPAK
2,38 €(Sis.alv)
1,90 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Sirontateho | 4.24W |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielun sähkövirta | -3.7A |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Nielu-lähde jännite | -100V |
| Transistorin tyyppi | P-MOSFET |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Kotelo | DPAK |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0.285ohm |
| Asennus | SMD |
















