- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja INFINEON TECHNOLOGIES Asennus SMD Kotelo SOT223 Nielun sähkövirta 1,1A Sirontateho 4,2W Hila-lähde jännite 20V Nielu-lähde jännite 60V Teknologia MOSFET Polarisaatio P Transistorin... Lue lisää
267,70 €(Sis.alv)
213,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ISP75DP06LMXTSA1-0
- Paino: 0.2 g
- Kotelo: SOT223
- Asennus: SMD
- Valmistaja: INFINEON TECHNOLOGIES
- Resistanssi johtumisen aikana: 0,75Ohm
- Teknologia: MOSFET
- Sirontateho: 4,2W
- Polarisaatio: P
- Transistorin tyyppi: P-MOSFET
- Hila-lähde jännite: 20V
- Hilan sähkövaraus: 4nC
- Nielu-lähde jännite: 60V
- Nielun sähkövirta: 1,1A
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
P-KANAVA MOSFET - P - 60V - 1,1A - 4,2W - SOT223 ISP75DP06LMXTSA1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INFINEON TECHNOLOGIES |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | SOT223 |
| Nielun sähkövirta | 1,1A |
| Sirontateho | 4,2W |
| Hila-lähde jännite | 20V |
| Nielu-lähde jännite | 60V |
| Teknologia | MOSFET |
| Polarisaatio | P |
| Transistorin tyyppi | P-MOSFET |
| Hilan sähkövaraus | 4nC |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0,75ohm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista