
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ROHM SEMICONDUCTOR |
| Mikropiirin tyyppi | operaatiovahvistin |
| Kanavien luku | 2 |
| Kaistanleveys | 2MHz |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Jännitteen nousunopeus | 1V/?s |
| Virransyöttöjännitteen arvoalue | ± 4...15V DC |
| Virransyöttöjännitteen arvoalue | 8...30V DC |
| Asennus | SMT |
| Kotelo | SO8 |






















