
ACP
NUPPI - KIERTONUPPI - MUSTA - Ø16MM - ASENNUSPOTENTIOMETREIHIN
14003-NE
Tuotekoodi: CA14GB
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa 36 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | ACP |
| Nupin laji | säätöaisa |
| Koko B | 11,7mm |
| Aisan korkeus | 18,7mm |
| Koko A | 25,2mm |
| Sovellus | asennuspotentiometreihin |
| Yhteensopivat tuotteet | CA14 |
| Väri | musta |
| Potentiometrien tarvikkeiden tyypit | nuppi |











