
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | VISHAY |
| Teho | 0,21W |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...150°C |
| Toleranssi | ±5% |
| B-materiaalivakio | 3960K |
| Resistanssi | 47kohm |
| Kotelo - tuuma | 0805 |
| Anturin tyyppi | NTC termistorit |













