- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja NORITAKE Itron Väri vihreä (sini-vihreä) Näytön tyyppi VFD Toimintalämpötila -40...85°C Säilytyslämpötila -40...85°C Liitosten rasteri 2,54mm Merkin leveys 5,25mm Merkkien... Lue lisää
202,25 €(Sis.alv)
161,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DN2029DB
- Paino: 0.1 kg
- Kirkkaus: 700cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: NORITAKE Itron
- Väri: vihreä (sini-vihreä)
- Napojen lukumäärä: 25
- Virtalähteen jännite: 4,5...5,5V DC
- Koot: 188x39x9mm
- Liitosten rasteri: 2,54mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NÄYTTÖ: VFD - AAKKOSNUMEERINEN - 20X2 - MERKKI: 9MM - 700CD/M2 - SERIAL DN2029DB
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NORITAKE Itron |
| Väri | vihreä (sini-vihreä) |
| Näytön tyyppi | VFD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Säilytyslämpötila | -40...85°C |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Merkin leveys | 5,25mm |
| Merkkien korkeus | 9mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 158,6x22,5mm |
| Koot | 188x39x9mm |
| Virtalähteen jännite | 4,5...5,5V DC |
| Napojen lukumäärä | 25 |
| Merkkien lukumäärä (sarakkeet x rivit) | 20x2 |
| Kirkkaus | 700cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x3 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x19 |
| Liitäntä | serial |
| Näytön laji | aakkosnumeerinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista