- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TALEMA Muuntimen tyyppi virta- Tuotantosarja AC Tulovirta 5A Suositeltu kuorma 100ohm Teho 2,5mVA Koko C 15,24mm Koko D 7,62mm Koko H 23,8mm ID-mitta 9,5mm L-mitta 23,8mm W-mitta 11,12mm... Lue lisää
8,96 €(Sis.alv)
7,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PPAC1005
- Paino: 17 g
- Teho: 2,5mVA
- Valmistaja: TALEMA
- Koko D: 7,62mm
- Koko C: 15,24mm
- Tuotantosarja: AC
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TALEMA |
| Muuntimen tyyppi | virta- |
| Tuotantosarja | AC |
| Tulovirta | 5A |
| Suositeltu kuorma | 100ohm |
| Teho | 2,5mVA |
| Koko C | 15,24mm |
| Koko D | 7,62mm |
| Koko H | 23,8mm |
| ID-mitta | 9,5mm |
| L-mitta | 23,8mm |
| W-mitta | 11,12mm |
| Voimansiirto | 1000:1 |
| Ytimen tyyppi | kiinteä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista