- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BSR CONTROLS Toimintalämpötila -20...85°C Lähtö laji tyristorin ohjain Integroitujen piirien ominaisuudet active trigger unit ATU ohjausvirta 12mA Sähköasennus THT Moduulin tyyppi... Lue lisää
53,54 €(Sis.alv)
42,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AT411-12
- Paino: 20 g
- Toimintalämpötila: -20...85°C
- Valmistaja: BSR CONTROLS
- Toimintajännite: 400V
- ohjausvirta: 12mA
- Moduulin tyyppi: tyristorin liipaisumoduuli
- Teknologia: EZYTrigger
- Sähköasennus: THT
- Lähtö laji: tyristorin ohjain
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MODUULI: TYRISTORIN LIIPAISUMODUULI - THT - EZYTRIGGER™ - 12MA - 400V AT411-12
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BSR CONTROLS |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Lähtö laji | tyristorin ohjain |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | active trigger unit ATU |
| ohjausvirta | 12mA |
| Sähköasennus | THT |
| Moduulin tyyppi | tyristorin liipaisumoduuli |
| Teknologia | EZYTrigger™ |
| Jänniteluokka | 1,2kV |
| Toimintajännite | 400V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista