- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MODUULI: JÄNNITTEENILMAISIN - 3X400VAC - IP20 - DIN-KISKOLLE - WN-3



Valmistaja POLLIN Moduulin tyyppi jännitteenilmaisin kolmivaiheinen jännite 3 x 400V AC Tiivistysluokka IP20 Asennus DIN-kiskolle Toimintalämpötila -15...40°C LED diodin värit punainen LED... Lue lisää
78,69 €(Sis.alv)
62,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WN-33P
- Paino: 66.7 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -15...40°C
- Valmistaja: POLLIN
- Tuotantosarja: WN-3
- Moduulin tyyppi: jännitteenilmaisin
- kolmivaiheinen jännite: 3 x 400V AC
- LEDin väri: punainen
- LEDin väri: vihreä
- Lisätoimitoja: kolmivaihevastaanottimen varmistus
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MODUULI: JÄNNITTEENILMAISIN - 3X400VAC - IP20 - DIN-KISKOLLE - WN-3
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | POLLIN |
| Moduulin tyyppi | jännitteenilmaisin |
| kolmivaiheinen jännite | 3 x 400V AC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -15...40°C |
| LED diodin värit | punainen |
| LED diodin värit | vihreä |
| Valvottu koko | 3x230/400V AC 50/60Hz |
| Valvottu koko | jännitteen nousu |
| Valvottu koko | liian matala jännite |
| Valvottu koko | vaihe-epäsymmetria |
| Valvottu koko | vaiheiden sekvenssi |
| Valvottu koko | vaihekatko |
| Lähtö 1 laji | SPST-NC |
| Lisätoimitoja | kolmivaihevastaanottimen varmistus |
| Tuotantosarja | WN-3 |
| Signalointi | LED |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista