
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | BIVAR |
| Kotelo | PLCC4 |
| Asennus | SMD |
| LED diodin värit | punainen/vihreä |
| Diodin linssi | läpinäkyvä |
| ?d aallonpituus | 570nm |
| ?d aallonpituus | 640nm |
| Koot | 3,2x2,8mm |
| LED-diodin virta | 20mA |
| Punaisen värin kirkkaus | 36mcd |
| Vihreän värin kirkkaus | 40mcd |
| LED-diodin versio | kaksivärinen |
| Toimintajännite | 1,85...2,3/1,9...2,4V DC |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Etuosa | litteät |
| Diodien tyypit | LED |













