
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SR PASSIVES |
| Vastuksen tyyppi | monisäikeinen- |
| Asennus | THT |
| Resistanssi | 15mohm |
| Toleranssi | ±5% |
| Toimintalämpötila | -40...200°C |
| Max. toimintavirta | 7A |
| Lähdöt | radiaali- |
| Vastuksen laji | mittaus- |
| Vastuksen laji | tarkkuus- |
| Halkaisija | 1,2mm |












