
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ROYALOHM |
| Vastuksen tyyppi | monisäikeinen- |
| Vastuksen laji | sementti |
| Asennus | THT |
| Resistanssi | 100ohm |
| Teho | 20W |
| Toleranssi | ±5% |
| Rungon koko | 14,5x13,5x60mm |
| Johtojen koot | Ø0,75x35mm |












