- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LEDLENSER Tiivistysluokka IP54 Lampun tyyppi toiminta- Korkeus 248mm Leveys 38mm Syvyys 46mm Työaika 50h Kirkkaus 50lm Kirkkaus 200lm Kirkkaus 500lm Kirkkaus 700lm Kirkkaus 1000lm Setin... Lue lisää
167,35 €(Sis.alv)
133,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEDLENSER-502921
- Paino: 0.45 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Leveys: 38mm
- Syvyys: 46mm
- Korkeus: 248mm
- Kirkkaus: 50lm
- Kirkkaus: 200lm
- Kirkkaus: 500lm
- Kirkkaus: 700lm
- Kirkkaus: 1000lm
- Valmistaja: LEDLENSER
- Rungon materiaali: alumiini
- Virran lähde: akku Li-Ion x1
- Setin sisältö: USB virtakaapeli
- Lisätoimitoja: magneettikahva
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LEDLENSER |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Lampun tyyppi | toiminta- |
| Korkeus | 248mm |
| Leveys | 38mm |
| Syvyys | 46mm |
| Työaika | 50h |
| Kirkkaus | 50lm |
| Kirkkaus | 200lm |
| Kirkkaus | 500lm |
| Kirkkaus | 700lm |
| Kirkkaus | 1000lm |
| Setin sisältö | USB virtakaapeli |
| Värilämpötila | 6000-7000K |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion x1 |
| Virran lähde | akku Li-Ion x1 |
| Lisätoimitoja | magneettikahva |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €