

DREMEC
SUOJA - 40X40MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 32MM
8GE11CP040
Tuotekoodi: 8GE11CP040
7,95 €(Sis.alv)
6,33 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SANYO DENKI |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Toimintajännite | 8...13,2V DC |
| Tuulettimen koko | 40x40x28mm |
| Tehonkulutus | 6,6W |
| Nimellisvirta | 0,55A |
| Tuulettimien tehokkuus | 35,4m3/h |
| Melutaso | 50dBA |
| Laakerin laji | kuula |
| Pyörimisnopeus | 15500kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Lähdöt | johdot, x3 |
| Ulostulojen pituus | 0,32m |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-1 |
| Lisätoimitoja | lukitusanturi |
| Lisätoimitoja | suojaus käänteistä polarisaatiota vastaan |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |





























