

DREMEC
SUOJA - 40X40MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 32MM
8GE11CP040
Tuotekoodi: 8GE11CP040
7,95 €(Sis.alv)
6,33 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Lähdöt | johto x3 |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Toimintajännite | 10...14V DC |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Tuulettimen koko | 40x40x20mm |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Laakerin laji | liuku |
| Tuulettimien tehokkuus | 10m3/h |
| Melutaso | 18dBA |
| Pyörimisnopeus | 6000kiertoa/min |
| Tehonkulutus | 0,9W |
| Johdon pituus | 0,31m |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |





























