
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | KEMET |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Asennus | THT |
| Induktanssi | 70mH |
| Toimintavirta | 0,7A |
| Resistanssi | 1,16ohm |
| Toimintajännite | 250V AC |
| Kuristimen laji | kompensoinnin kanssa |
| Toimintalämpötila | -25...120°C |












