- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja JANTEK Kuristimen tyyppi ferriitti- Asennus SMD Kotelo - tuuma 0805 Induktanssi 0,39µH Toimintavirta 0,2A Resistanssi 0,56ohm Hyvyysluku 25 Testaustaajuus 25MHz Resonanssitaajuus 135MHz... Lue lisää
279,00 €(Sis.alv)
222,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JCI2012-R39K
- Resistanssi: 0,56Ohm
- Induktanssi: 0,39µH
- Resonanssitaajuus: 135MHz
- Asennus: SMD
- Valmistaja: JANTEK
- Koko D: 0,53mm
- Koko A: 2mm
- Koko C: 0,85mm
- Koko B: 0,5mm
- Toimintavirta: 0,2A
- Kuristimen tyyppi: ferriitti-
- Testaustaajuus: 25MHz
- Hyvyysluku: 25
- Kotelo - mm: 2012
- Kotelo - tuuma: 0805
- Pakkauskoko: 4000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KURISTIN: FERRIITTI-SMD - 0805 - 0,39UH - 200MAOHM - FTEST: 25MHZ JCI2012-R39K
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | JANTEK |
| Kuristimen tyyppi | ferriitti- |
| Asennus | SMD |
| Kotelo - tuuma | 0805 |
| Induktanssi | 0,39µH |
| Toimintavirta | 0,2A |
| Resistanssi | 0,56ohm |
| Hyvyysluku | 25 |
| Testaustaajuus | 25MHz |
| Resonanssitaajuus | 135MHz |
| Koko A | 2mm |
| Koko B | 0,5mm |
| Koko C | 0,85mm |
| Koko D | 0,53mm |
| Kotelo - mm | 2012 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista