- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja ELEKTRO-PLAST NASIELSK Kotelon tyyppi moduulilaitteistoon Tiivistysluokka IP40 Asennus rappausalainen Moduulien määrä 24 moduulien sijainti 12+12 Tuotantosarja ELEGANT Kannen väri... Lue lisää
47,30 €(Sis.alv)
37,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EPN-2435-00
- Paino: 1.86 kg
- Tiivistysluokka: IP40
- Asennus: rappausalainen
- Valmistaja: ELEKTRO-PLAST NASIELSK
- Tuotantosarja: ELEGANT
- Kotelon tyyppi: moduulilaitteistoon
- Setin sisältö: ruuvikiristimet N/PE
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ELEKTRO-PLAST NASIELSK |
| Kotelon tyyppi | moduulilaitteistoon |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Asennus | rappausalainen |
| Moduulien määrä | 24 |
| moduulien sijainti | 12+12 |
| Tuotantosarja | ELEGANT |
| Kannen väri | valkoinen |
| Setin sisältö | ruuvikiristimet N/PE |
| Koteloiden käyttö | moduulit DIN-kiskoon |
| Koteloiden käyttö | vikavirtasuojakytkin |
| Koteloiden käyttö | virrankatkaisin |
| X-mitta | 310mm |
| Y-mitta | 350mm |
| Z-mitta | 104mm |
| Suojausluokka | II |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €