- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja ELEKTRO-PLAST NASIELSK Kotelon tyyppi moduulilaitteistoon Tiivistysluokka IP30 Asennus rappausalainen Kotelon väri valkoinen Kotelon materiaali teräs Tuotantosarja MSF RP Y-mitta 478mm... Lue lisää
138,03 €(Sis.alv)
109,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EPN-2012-00
- Paino: 3.33 kg
- Tiivistysluokka: IP30
- Kotelon väri: valkoinen
- Kotelon materiaali: teräs
- Asennus: rappausalainen
- Valmistaja: ELEKTRO-PLAST NASIELSK
- Tuotantosarja: MSF RP
- Versio: multimedia-
- Versio: teletekninen
- Kotelon tyyppi: moduulilaitteistoon
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ELEKTRO-PLAST NASIELSK |
| Kotelon tyyppi | moduulilaitteistoon |
| Tiivistysluokka | IP30 |
| Asennus | rappausalainen |
| Kotelon väri | valkoinen |
| Kotelon materiaali | teräs |
| Tuotantosarja | MSF RP |
| Y-mitta | 478mm |
| X-mitta | 358mm |
| Z-mitta | 94mm |
| Kannen väri | valkoinen |
| Versio | multimedia- |
| Versio | teletekninen |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €