FIX-LED-18
KOROKEHOLKKI - LED - ULKOØ: 5MM - ØLED: 5MM - PIT: 18MM - LUONNOLLINEN - Asennustarvikkeet - FIX-LED-18 - 1
Valmistaja FIX&FASTEN LED-diodien tarvikkeiden tyypit etäisyysholkki Sovellus LED Ulkohalkaisija 5mm LEDin diodin halkaisija 5mm Välin pituus 18mm Väri luonnollinen Syttyvyysluokka UL94V-2 Rungon... Lue lisää
  • Tuotekoodi: FIX-LED-18
  • Paino: 0.2 g
  • Ulkohalkaisija: 5mm
  • Valmistaja: FIX&FASTEN
  • Väri: luonnollinen
  • Sovellus: LED
  • Asennusaukkojen rasteri: 2,54mm
  • Syttyvyysluokka: UL94V-2
  • Rungon materiaali: polyamidi
  • Välin pituus: 18mm
  • Pakkauskoko: 50 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
SovellusLED
Ulkohalkaisija5mm
LEDin diodin halkaisija5mm
Välin pituus18mm
Väriluonnollinen
SyttyvyysluokkaUL94V-2
Rungon materiaalipolyamidi
Asennusaukkojen rasteri2,54mm