FIX-LEDT-11
KOROKEHOLKKI - LED - ULKOØ: 5MM - ØLED: 5MM - PIT: 11MM - MUSTA - UL94V-2 - Asennustarvikkeet - FIX-LEDT-11 - 1
Valmistaja FIX&FASTEN LED-diodien tarvikkeiden tyypit etäisyysholkki Syttyvyysluokka UL94V-2 LEDin diodin halkaisija 5mm Ulkohalkaisija 5mm Välin pituus 11mm Väri musta Sovellus LED Rungon... Lue lisää
  • Tuotekoodi: FIX-LEDT-11
  • Paino: 0.2 g
  • Ulkohalkaisija: 5mm
  • Valmistaja: FIX&FASTEN
  • Väri: musta
  • Sovellus: LED
  • Asennusaukkojen rasteri: 2,54mm
  • Syttyvyysluokka: UL94V-2
  • Rungon materiaali: polyamidi
  • Välin pituus: 11mm
  • Pakkauskoko: 50 kpl
pkt
SyttyvyysluokkaUL94V-2
LEDin diodin halkaisija5mm
Ulkohalkaisija5mm
Välin pituus11mm
Värimusta
SovellusLED
Rungon materiaalipolyamidi
Asennusaukkojen rasteri2,54mm