- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NICHICON Toleranssi ±20% Rungon koko Ø8x10mm Kondensaattorin tyyppi polymeeri- Kapasitanssi 1,5mF Toimintajännite 2,5V DC Elämänkaari 2000h Kondensaattorien sarja PCJ ESR resistanssi... Lue lisää
1,45 €(Sis.alv)
1,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PCJ0E152MCL6GS
- Paino: 1 g
- Kapasitanssi: 1,5mF
- Kond. tyyppi: polymeeri-
- Asennus: SMD
- Kondensaattorin laji: low ESR
- Toimintalämpötila: -55...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: NICHICON
- Toimintajännite: 2,5V DC
- Elämänkaari: 2000h
- Kondensaattorien sarja: PCJ
- ESR resistanssi: 10mOhm
- Rungon koot: Ø8x10mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NICHICON |
| Toleranssi | ±20% |
| Rungon koko | Ø8x10mm |
| Kondensaattorin tyyppi | polymeeri- |
| Kapasitanssi | 1,5mF |
| Toimintajännite | 2,5V DC |
| Elämänkaari | 2000h |
| Kondensaattorien sarja | PCJ |
| ESR resistanssi | 10mohm |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista