KONDENSAATTORI: POLYMEERI-39UF - 20VDC - PLF - THT - ±20% - -55÷105°C
PLF1D390MCL2
KONDENSAATTORI: POLYMEERI-39UF - 20VDC - PLF - THT - ±20% - -55÷105°C - THT-polymeerikondensaattorit - PLF1D390MCL2 - 1
Valmistaja NICHICON Kondensaattorin laji low ESR Asennus THT Rasteri 3,5mm Toimintalämpötila -55...105°C Toleranssi ±20% Rungon koko Ø8x7mm Kondensaattorin tyyppi polymeeri- Kapasitanssi 39µF... Lue lisää
  • Tuotekoodi: PLF1D390MCL2
  • Paino: 50.6 g
  • Kapasitanssi: 39µF
  • Kond. tyyppi: polymeeri-
  • Asennus: THT
  • Johtojen rasteri: 3,5mm
  • Kondensaattorin laji: low ESR
  • Toimintalämpötila: -55...105°C
  • Toleranssi: ±20%
  • Valmistaja: NICHICON
  • Toimintajännite: 20V DC
  • Elämänkaari: 2000h
  • Kondensaattorien sarja: PLF
  • Rungon koot: Ø8x7mm
  • Pakkauskoko: 2000 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaNICHICON
Kondensaattorin lajilow ESR
AsennusTHT
Rasteri3,5mm
Toimintalämpötila-55...105°C
Toleranssi±20%
Rungon kokoØ8x7mm
Kondensaattorin tyyppipolymeeri-
Kapasitanssi39µF
Toimintajännite20V DC