
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SR PASSIVES |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Kapasitanssin toleranssi | ±0,25pF |
| Kapasitanssi | 2,2pF |
| Rasteri | 5mm |
| Toimintajännite | 100V |
| Dielektrikumi | C0G (NP0) |
| Kondensaattorin tyyppi | keraaminen |
| Asennus | THT |












