- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SMC DIODE SOLUTIONS Puolijohde-elementtien ominaisuudet Schottky Max. estosuuntainen jännite 200V Syöttövirta 200A x2 Max. syöttövirta 400A Maksimi virtapulssi 3,84kA... Lue lisää
131,42 €(Sis.alv)
104,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 406CMQ200-SMC
- Paino: 0.11 kg
- Kotelo: PRM4-ISO
- Valmistaja: SMC DIODE SOLUTIONS
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Max. estosuuntainen jännite: 200V
- Max. syöttövirta: 400A
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: Schottky
- Maksimi virtapulssi: 3,84kA
- Puolijohteen rakenne: kaksois-
- Puolijohteen rakenne: yhteinen katodi
- Syöttövirta: 200A x2
- Sähköasennus: ruuvattu
- Tilattavissa 18 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SMC DIODE SOLUTIONS |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | Schottky |
| Max. estosuuntainen jännite | 200V |
| Syöttövirta | 200A x2 |
| Max. syöttövirta | 400A |
| Maksimi virtapulssi | 3,84kA |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | diodi |
| Pakkaus | irti |
| Puolijohteen rakenne | kaksois- |
| Puolijohteen rakenne | yhteinen katodi |
| Kotelo | PRM4-ISO |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €