- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SMC DIODE SOLUTIONS Max. estosuuntainen jännite 0,1kV Syöttövirta 40A x2 Max. syöttövirta 80A Maksimi virtapulssi 860A Puolijohdemoduulin tyyppi diodi Pakkaus irti Puolijohteen rakenne... Lue lisää
35,73 €(Sis.alv)
28,47 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 84CNQ100-SMC
- Paino: 7.2 g
- Kotelo: PRM2
- Valmistaja: SMC DIODE SOLUTIONS
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Max. estosuuntainen jännite: 0,1kV
- Max. syöttövirta: 80A
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: Schottky
- Maksimi virtapulssi: 860A
- Puolijohteen rakenne: kaksois-
- Puolijohteen rakenne: yhteinen katodi
- Syöttövirta: 40A x2
- Sähköasennus: THT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAKSOISDIODI MODULIYHTEINEN KATODI - 100V - IF: 40AX2 - PRM2 84CNQ100
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SMC DIODE SOLUTIONS |
| Max. estosuuntainen jännite | 0,1kV |
| Syöttövirta | 40A x2 |
| Max. syöttövirta | 80A |
| Maksimi virtapulssi | 860A |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | diodi |
| Pakkaus | irti |
| Puolijohteen rakenne | kaksois- |
| Puolijohteen rakenne | yhteinen katodi |
| Kotelo | PRM2 |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | Schottky |
| Sähköasennus | THT |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista