- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BESTAR Kaiuttimen laji minikaiuttin Kaiuttimen laji mylar Kaiuttimen laji yleiskäyttömuunnin Toimintalämpötila -10...40°C Äänen taajuus 0...3500Hz Korkeus 6,5mm Halkaisija 40mm... Lue lisää
4,15 €(Sis.alv)
3,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BMS-4011
- Paino: 4.8 g
- Impedanssi: 16Ohm
- Teho: 0,15W
- Halkaisija: 40mm
- Korkeus: 6,5mm
- Resonanssitaajuus: 450Hz
- Toimintalämpötila: -10...40°C
- Valmistaja: BESTAR
- Ulkoiset koot: Ø40x6,5mm
- Kaiuttimen laji: minikaiuttin
- Kaiuttimen laji: yleiskäyttömuunnin
- Kaiuttimen laji: mylar
- Suurin teho: 0,3W
- Äänen taso: 82dB
- Äänen taajuus: 0...3500Hz
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAIUTIN - MINIKAIUTTIN,MYLAR,YLEISKÄYTTÖ - 0,15W - 16OHM BMS-4011
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BESTAR |
| Kaiuttimen laji | minikaiuttin |
| Kaiuttimen laji | mylar |
| Kaiuttimen laji | yleiskäyttömuunnin |
| Toimintalämpötila | -10...40°C |
| Äänen taajuus | 0...3500Hz |
| Korkeus | 6,5mm |
| Halkaisija | 40mm |
| Ulkomitat | Ø40x6,5mm |
| Teho | 0,15W |
| Suurin teho | 0,3W |
| Äänitason toleranssi | ±3dB |
| Impendanssin toleranssi | ±15% |
| Impedanssi | 16ohm |
| Resonanssitaajuuden toleranssi | ±20Hz |
| Äänen taso | 82dB |
| Resonanssitaajuus | 450Hz |
| Äänimuunttimen tyyppi | Kaiutin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista