- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja OHMITE Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Lämpösäteilimen muoto ripamalli Sovellus D34 Väri musta Pituus 25,4mm Leveys 25,4mm Korkeus 25,4mm Materiaali alumiini Materiaalin... Lue lisää
841,17 €(Sis.alv)
670,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: E3A-T220-255
- Paino: 16 g
- Leveys: 25,4mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 25,4mm
- Valmistaja: OHMITE
- Väri: musta
- Sovellus: D34
- Pituus: 25,4mm
- Tuotantosarja: EX
- Pakkauskoko: 250 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JÄÄHDYTYSLEVY - RIPAMALLI - D34 - MUSTA - L: 25,4MM - EX E3A-T220-255
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OHMITE |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
| Lämpösäteilimen muoto | ripamalli |
| Sovellus | D34 |
| Väri | musta |
| Pituus | 25,4mm |
| Leveys | 25,4mm |
| Korkeus | 25,4mm |
| Materiaali | alumiini |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
| Lämpöresistanssi @200 LFM | 12,4°C/W |
| Tuotantosarja | EX |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista