- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ALUTRONIC Lämpösäteilimen muoto litteä Väri musta Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Alustan paksuus 1mm Korkeus 4,8mm Pituus 51mm Leveys 18,9mm Lämpöresistanssi 8,5K/W Materiaali... Lue lisää
26,70 €(Sis.alv)
21,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PR851SE
- Paino: 6.9 g
- Leveys: 18,9mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 4,8mm
- Asennus: lämpöä johtava liima
- Valmistaja: ALUTRONIC
- Väri: musta
- Sovellus: DIL
- Pituus: 51mm
- Alustan paksuus: 1mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ALUTRONIC |
| Lämpösäteilimen muoto | litteä |
| Väri | musta |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
| Alustan paksuus | 1mm |
| Korkeus | 4,8mm |
| Pituus | 51mm |
| Leveys | 18,9mm |
| Lämpöresistanssi | 8,5K/W |
| Materiaali | alumiini |
| Sovellus | DIL |
| Asennus | lämpöä johtava liima |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €