- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja IXYS Transistorin tyyppi IGBT Sirontateho 200W Kotelo PLUS247™ Asennus THT Hilan sähkövaraus 79nC Pakkaus tuubi Kytkentäaika 54ns Sammutusaika 430ns Teknologia GenX3™ Teknologia PT... Lue lisää
28,49 €(Sis.alv)
22,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IXGR24N120C3D1
- Paino: 6 g
- Kotelo: PLUS247
- Asennus: THT
- Valmistaja: IXYS
- Pakkauksen tyyppi: tuubi
- Kytkentäaika: 54ns
- Sammutusaika: 430ns
- Teknologia: PT
- Teknologia: GenX3
- Kollektori-emitteri jännitteet: 1,2kV
- Kollektorin sähkövirta: 24A
- Sirontateho: 200W
- Transistorin tyyppi: IGBT
- Kollektorin sähkövirta impulssissa: 96A
- Hilan sähkövaraus: 79nC
- Hila - emitteri jännite: ±20V
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
IGBT TRANSISTORI - GENX3™ - 1,2KV - 24A - 200W - PLUS247™ IXGR24N120C3D1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IXYS |
| Transistorin tyyppi | IGBT |
| Sirontateho | 200W |
| Kotelo | PLUS247™ |
| Asennus | THT |
| Hilan sähkövaraus | 79nC |
| Pakkaus | tuubi |
| Kytkentäaika | 54ns |
| Sammutusaika | 430ns |
| Teknologia | GenX3™ |
| Teknologia | PT |
| Hila - emitteri jännite | ±20V |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 1,2kV |
| Kollektorin sähkövirta | 24A |
| Kollektorin sähkövirta impulssissa | 96A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista