- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja STMicroelectronics Transistorin tyyppi IGBT Kollektori-emitteri jännitteet 650V Kollektorin sähkövirta 91A Sirontateho 441W Kotelo TO247-4 Hila - emitteri jännite ±20V Kollektorin... Lue lisää
20,97 €(Sis.alv)
16,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: STGW100H65FB2-4
- Paino: 3 g
- Kotelo: TO247-4
- Asennus: THT
- Valmistaja: STMicroelectronics
- Pakkauksen tyyppi: tuubi
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: Kelvin lähtö
- Kollektori-emitteri jännitteet: 650V
- Kollektorin sähkövirta: 91A
- Sirontateho: 441W
- Transistorin tyyppi: IGBT
- Kollektorin sähkövirta impulssissa: 300A
- Hilan sähkövaraus: 288nC
- Hila - emitteri jännite: ±20V
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
IGBT TRANSISTORI - 650V - 91A - 441W - TO247-4 STGW100H65FB2-4
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Transistorin tyyppi | IGBT |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 650V |
| Kollektorin sähkövirta | 91A |
| Sirontateho | 441W |
| Kotelo | TO247-4 |
| Hila - emitteri jännite | ±20V |
| Kollektorin sähkövirta impulssissa | 300A |
| Asennus | THT |
| Hilan sähkövaraus | 288nC |
| Pakkaus | tuubi |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | Kelvin lähtö |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista