
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - D2PAK,TO263 - L: 13MM - W: 26MM - H: 10MM
FK24413D2PAK
Tuotekoodi: FK24413D2PAK
1,89 €(Sis.alv)
1,51 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INFINEON TECHNOLOGIES |
| Kotelo | D2PAK |
| Asennus | SMD |
| Sirontateho | 90W |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 600V |
| Transistorin tyyppi | IGBT |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | integrated anti-parallel diode |
| Pakkaus | rulla |
| Kollektorin sähkövirta | 13A |
















