
OHMITE
LÄMPÖÄ JOHTAVA ALUSLEVY: GRAFIITTINEN - SOT227 - L: 20MM - W: 37,5MM
TGH-TP1
Tuotekoodi: TGH-TP1
215,51 €(Sis.alv)
171,72 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IXYS |
| Teknologia | NPT |
| Kollektorin sähkövirta | 160A |
| Sirontateho | 1,25kW |
| Kotelo | SOT227B |
| Hila - emitteri jännite | ±20V |
| Kollektorin sähkövirta impulssissa | 1,05kA |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,7kV |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | IGBT |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen transistori |

