- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja OHMITE Lämpösäteilimen muoto litteä Sovellus SOT227 Alustan paksuus 0,2mm Korkeus 0,2mm Pituus 20mm Leveys 37,5mm Lämpöä johtavan aluslevyn tyyppi grafiittinen Väri musta Tuotteen... Lue lisää
215,51 €(Sis.alv)
171,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TGH-TP1
- Paino: 1 g
- Leveys: 37,5mm
- Korkeus: 0,2mm
- Valmistaja: OHMITE
- Väri: musta
- Sovellus: SOT227
- Pituus: 20mm
- Alustan paksuus: 0,2mm
- Pakkauskoko: 25 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LÄMPÖÄ JOHTAVA ALUSLEVY: GRAFIITTINEN - SOT227 - L: 20MM - W: 37,5MM TGH-TP1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OHMITE |
| Lämpösäteilimen muoto | litteä |
| Sovellus | SOT227 |
| Alustan paksuus | 0,2mm |
| Korkeus | 0,2mm |
| Pituus | 20mm |
| Leveys | 37,5mm |
| Lämpöä johtavan aluslevyn tyyppi | grafiittinen |
| Väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista