
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 10,4MM - L: 18,1MM - MSOP10
RE904
Tuotekoodi: RE904
18,37 €(Sis.alv)
14,64 €(alv 0%)
Tilattavissa 24 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RENESAS (INTERSIL) |
| Mikropiirin tyyppi | video-vahvistin |
| Kotelo | MSOP10 |
| Kanavien luku | 1 |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Jännitteen nousunopeus | 1462V/?s |
| Kaistanleveys | 420MHz |
