
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | EM MICROELECTRONIC |
| Mikropiirin tyyppi | RFID lähetin-vastaanotin |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Virtalähteen jännite | 4,1...5,5V DC |
| Taajuus | 100...150kHz |
| Mikropiirin laji | AFE |
| Modulaation laji | AM |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | SO16 |















