
ROTH ELEKTRONIK GMBH
ADAPTERI PIIRILEVY - W: 13,5MM
RE906
Tuotekoodi: RE906
16,28 €(Sis.alv)
12,97 €(alv 0%)
Tilattavissa 27 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Kotelo | SOT23 |
| Asennus | SMD |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Toimintajännite | 2.5...20V |
| Toleranssi | ±1% |
| Max. lähtövirta | 0.1A |
| Mikropiirin tyyppi | referenssijännitteen lähde |
| Referenssijännite | 2.5V |






