
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 16,51MM - L: 21,59MM
RE899
Tuotekoodi: RE899
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 40 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HOLTEK |
| Toimintalämpötila | 0...70°C |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | FSK decoder |
| Taajuus | 3,58MHz |
| Mikropiirin laji | calling line identification |
| Mikropiirin laji | vastaanotin |
| Pakkaus | tuubi |
| Mikropiirin tyyppi | rajapinta |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | SOP8 |
| Virtalähteen jännite | 3,5...5,5V DC |
