
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Ohjausjännite | 60V DC |
| Lähtövirta | 1.3A |
| Mikropiirin tyyppi | power switch |
| Lähtö laji | N-Channel |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Kotelo | SOT223 |
| Mikropiirin laji | low-side |
| Kanavien luku | 1 |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0.5ohm |
| Asennus | SMD |
| Virtalähteen jännite | 0...5.5V DC |






