
IDEAL-TEK
ALIPAINEOTIN
P-830
Tuotekoodi: IDL-P-830
35,86 €(Sis.alv)
28,57 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Mikropiirin tyyppi | PMIC |
| Mikropiirin laji | DDR memory termination regulator |
| Lähtövirta | 1,75A |
| Kanavien luku | 1 |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | PSOP8 |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Toimintajännite | 1,2...5,5/3...5,5V DC |
| Sovellus | DDR muistia varten |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Lähtöjännite | 0,6...3,3V |



