
SOLDER PEAK
KOEKYTKENTÄLEVY - W: 100MM
MS-DIP/SMD3
Tuotekoodi: MS-DIPSMD3
34,53 €(Sis.alv)
27,51 €(alv 0%)
Tilattavissa 14 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TEXAS INSTRUMENTS |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Lähtövirta | 2A |
| Virtalähteen jännite | 4...6V DC |
| Lähtöjännite | 6V |
| Akkujen määrä | 1-4 x Li-Ion |
| Akkujen määrä | 1-4 x NiCd / NiMH |
| Mikropiirin laji | akun latausohjain |
| Kotelo | DIP8 |
| Mikropiirin tyyppi | PMIC |
| Asennus | THT |















