
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 58,9MM - L: 120,1MM
RE933
Tuotekoodi: RE933
46,52 €(Sis.alv)
37,07 €(alv 0%)
Tilattavissa 20 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SILICON LABS |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Asennus | SMD |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | spread spectrum |
| Mikropiirin laji | zero delay buffer |
| Kanavien luku | 1 |
| Virtalähteen jännite | 2,3...3,6V DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 9 |
| Taajuus | 10...220MHz |
| Kotelo | TSSOP16 |
| Mikropiirin tyyppi | Oheisjärjestelmä |

