
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 38,1MM - L: 38,1MM
RE934-02E
Tuotekoodi: RE934-02E
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIZNET |
| Liitäntä | 8bit BUS |
| Liitäntä | SPI |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Mikropiirin tyyppi | Ethernet-ohjaimet |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | QFN48 |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | MAC |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | PHY |
| Virtalähteen jännite | 3,3V DC |
| Kanavien luku | 8 |
| Maks. taajuus | 25MHz |
| TX/RX-puskurin koko | 16 kB |
| Siirtoprotokolla | ARP |
| Siirtoprotokolla | ICMPv4 |
| Siirtoprotokolla | ICMPv6 |
| Siirtoprotokolla | IGMP |
| Siirtoprotokolla | IPv4 |
| Siirtoprotokolla | IPv6 |
| Siirtoprotokolla | MLDv1 |
| Siirtoprotokolla | PPPoE |
| Siirtoprotokolla | TCP |
| Siirtoprotokolla | UDP |




