
WIZNET
IC: ETHERNET-OHJAIMET - 8BIT BUS,SPI - LQFP48 - -40÷85°C - CH: 8 - 25MHZ
W6100-L
Tuotekoodi: W6100-L
7,74 €(Sis.alv)
6,16 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WIZNET |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | SPI |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | Ethernet |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | MAC |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | PHY |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | TCP/IP |
| Komponentit | W6100 |
| Rasteri | 2,54mm |
| Ulkomitat | 24x20x2,6mm |
| Virtalähteen jännite | 3,3V DC |
| Napojen lukumäärä | 20 |
| TX/RX-puskurin koko | 32 kB |
| Liittimen laji | PCB reuna |
| Liittimen laji | piikki-pistorasia |




